Stoobz Design - Flesopener Kabouter F*ck You 9cm - Groen, Geel, Rood, Fuchsia, Zwart, Wit, Goud en Zilver









Flesopener Kabouter F*ck You 9cm – 8 Kleuren
Stoobz Design Bottle Opener F*ck You Gnome - 8 Colors
Een flesje openen was nog nooit zo grappig! Deze ondeugende F*ck You kabouter flesopener van Stoobz Design combineert humor met een handige functie. Met zijn brutale opgestoken middelvinger en vrolijke uitstraling zorgt deze kleine tuinkabouter gegarandeerd voor een glimlach. Een originele bieropener met een knipoog die niet mag ontbreken tijdens een gezellige borrel!
De Stoobz Design flesopener is gemaakt van stevig polyresin (kunststof) en voorzien van een metalen opener aan de achterkant. Met een hoogte van slechts 9 cm is deze grappige gadget lekker compact. Verkrijgbaar in maar liefst 8 glanzende kleuren: fuchsia, rood, groen, geel, zwart, wit, goud en zilver. Iedere kabouter heeft zijn eigen karakter en is herkenbaar aan het originele Stoobz-logo in zijn jasje.
Een brutale kabouter voor bij de borrel
Op zoek naar een grappig verjaardagscadeau, een ludiek kleinigheidje of gewoon een handige flesopener met karakter? Deze kabouter met middelvinger is een verrassend leuk cadeau voor iedereen met gevoel voor humor. Kies je favoriete kleur of verzamel ze allemaal! Bekijk ook onze andere ondeugende kabouters en ontdek nog meer originele ontwerpen van Stoobz Design. Voor nog meer inspiratie vind je bij ons volop leuke cadeau ideeën.
Productspecificaties
- Merk: Stoobz Design
- Product: Flesopener / Bieropener
- Model: F*ck You Gnome
- Kleuren: Glanzend fuchsia, rood, groen, geel, zwart, wit, goud en zilver
- Materiaal: Polyresin (kunststof) en metaal
- Afmetingen: 3 x 4,5 x 9 cm
- Gewicht: 70 gram
- Design: Kabouter met opgestoken middelvinger
- Gebruik: Openen van flesjes met kroonkurk
- Geschikt voor: Binnen en buiten
- Bijzonderheid: Verkrijgbaar in 8 verschillende kleuren
Bestel cadeaus en gadgets veilig online in de Melting Pot webshop of koop direct in onze winkel in Amsterdam en check vooraf onze openingstijden. Heb je een vraag over dit product of wil je persoonlijk advies? Stel je vraag via de mail: [email protected], stuur een berichtje via Whatsapp, of bel +316 2138 9287

Kussentjes & Sierkussens
Lampenkappen
Lampenvoeten
Hang- & Wandlampen
Schilderijen & Kunstwerken
Spiegels & Wanddecoratie
Bijzettafels & Meubels
Plaids & Dekens
Vloerkleden
Beelden & Dieren
Lammers en Lammers
Vazen & Potten
Chinees Porselein
Design Beertjes
Disney Figuren
Maria Beelden
Kunstbloemen
Siciliaanse Hoofden
Kandelaars & Kaarsenhouders
Waxinehouders & Plateau's
Gekleurde Dinerkaarsen
Kaarsen x Rustik Lys
Kaarsen x Branded By
LED-Kaarsen
Geurkaarsen & Geurstokjes
Servies & Glaswerk
Keukenaccessoires
Schalen & Presenteerbladen
Sushi sets & eetstokjes
Wandborden & Bordenhangers
Ladeknoppen & Wandhaakjes
Pols Potten
Zwitscherbox Vogelhuisjes
Ondeugende Kabouters
Lucky Cats & Maneki Neko Gelukskatjes
Fotolijsten & Lijstjes
Sieradendoosjes & Opbergdoosjes
Sleutelhangers & Stickers
Leuke kado ideeën
Doing Goods accessoires
Istanbul Parfum & Skincare
Istanbul Bosphorus Collectie
Atelier Rebul parfum collectie
Huidverzorgingsproducten
Huis & Interieurparfums
Alle Atelier Rebul producten
Grapes Skincare
Okkia Zonnebrillen
Okkia Leesbrillen
Okkia Zon + Leesbril
Sieraden
Kimono's x Imbarro
























