NU IN DE WEBSHOP: Istanbul shampoo en conditioner met introductie korting
Wij hebben onze collectie Istanbul uitgebreid met de heerlijke shampoo en conditioner van Atelier Rebul.
Maak van de badkamer je eigen spa met de complete lijn Istanbul verzorgingsproducten. Naast de vloeibare handzeep, douchegel en bodylotion nu dus ook de aantrekkelijke en exotische geur in je haren èn uitsluitend gemaakt van natuurlijke oorsprong! (Geen parabenen, ftalaten, sulfaat of kunstmatige kleurstoffen)
INTRODUCTIE AANBIEDING: Koop nu de Istanbul Shampoo + Istanbul Conditioner samen met 10% korting! (Tik op de link en scroll naar onder op de productpagina voor de aanbieding)
De shampoo en conditioner zijn geformuleerd met kostbare oliën en extracten en geparfumeerd met de kenmerkende geur van Istanbul voor een sensationele badervaring.
De haarzeep en crème spoeling zijn verrijkt met de wonderbaarlijke en helende Sandelhout-olie uit de Kruidenbazaar en geformuleerd met Kokosolie, Avocado-olie en 17 verschillende plantenextracten om je haar zachter, gladder en vrij van pluis te maken.
Sandelhout-olie is een eeuwenoud traditioneel ingrediënt dat recentelijk opnieuw is ontdekt vanwege de talloze voordelen. Het heeft antioxidante, ontstekingsremmende, antivervuilende en huidverhelderende eigenschappen. De antioxidanten helpen schade veroorzaakt door vrije radicalen te verminderen, voeden en hydrateren de droge huid.
