NU IN DE WEBSHOP: Istanbul shampoo en conditioner met introductie korting
Wij hebben onze collectie Istanbul uitgebreid met de heerlijke shampoo en conditioner van Atelier Rebul.
Maak van de badkamer je eigen spa met de complete lijn Istanbul verzorgingsproducten. Naast de vloeibare handzeep, douchegel en bodylotion nu dus ook de aantrekkelijke en exotische geur in je haren èn uitsluitend gemaakt van natuurlijke oorsprong! (Geen parabenen, ftalaten, sulfaat of kunstmatige kleurstoffen)
INTRODUCTIE AANBIEDING: Koop nu de Istanbul Shampoo + Istanbul Conditioner samen met 10% korting! (Tik op de link en scroll naar onder op de productpagina voor de aanbieding)
De shampoo en conditioner zijn geformuleerd met kostbare oliën en extracten en geparfumeerd met de kenmerkende geur van Istanbul voor een sensationele badervaring.
De haarzeep en crème spoeling zijn verrijkt met de wonderbaarlijke en helende Sandelhout-olie uit de Kruidenbazaar en geformuleerd met Kokosolie, Avocado-olie en 17 verschillende plantenextracten om je haar zachter, gladder en vrij van pluis te maken.
Sandelhout-olie is een eeuwenoud traditioneel ingrediënt dat recentelijk opnieuw is ontdekt vanwege de talloze voordelen. Het heeft antioxidante, ontstekingsremmende, antivervuilende en huidverhelderende eigenschappen. De antioxidanten helpen schade veroorzaakt door vrije radicalen te verminderen, voeden en hydrateren de droge huid.


Beelden & Dieren
Lammers en Lammers porselein
Vazen & Potten
Chinees Porselein
Design Beertjes
Siciliaanse Hoofden
Maria Beelden
Kunstbloemen
Kussentjes & Sierkussens
Plaids & Dekens
Lampenkappen
Lampenvoeten
Hanglampen
Schilderijen & Kunstwerken
Spiegels & Wanddecoratie
Doing Goods accessoires
Bijzettafels & Meubels
Kandelaars & Standaards
Kaarsen x Rustik Lys
Kaarsen x Branded
Waxinehouders & Plateau's
LED kaarsen
Pilaar- & Blokkaarsen
Geurkaarsen & Geurstokjes
Servies & Glaswerk
Keukenaccessoires & Sushi sets
Schalen & Presenteerbladen
Wandborden & Bordenhangers
Ladeknoppen & Wandhaakjes
Pols Potten
Zwitscherbox Vogelhuisjes
Ondeugende Kabouters
Fotolijsten & Lijstjes
Lucky Cats ~ Gelukskatjes
Sieraad- & Opbergdoosjes
Sushi sets & eetstokjes
Stickers & Sleutelhangers
Leuke kado ideeën
Istanbul Parfum & Skincare Collectie
Istanbul Bosphorus Collectie
Atelier Rebul Parfum Collectie
Huidverzorgingsproducten
Huis & Interieurparfums
Alle Atelier Rebul producten
Grapes Skincare
Okkia Zonnebrillen
Okkia Leesbrillen
Sieraden
Kimono's x Imbarro
Warme winter items
Le Specs zonnebrillen





