Shop in onze unieke mix & match collectie
Altijd bereikbaar via E-mail en Whatsapp
Telefonisch dagelijks van 09.00 - 19.00 u.
☎ +316 2138 9287
0

Voor nieuws & tips: Lees onze blog >

Shop in onze unieke mix & match collectie
Altijd bereikbaar via E-mail en Whatsapp
Telefonisch dagelijks van 09.00 - 19.00 u.

Voor nieuws & tips: Lees onze blog >

8 juli 2025

EXCLUSIEF: Nieuwe modellen Okkia zonnebrillen

Nieuw binnen: Ontdek de Exclusieve Okkia Eyewear Zonnebrillen bij Melting Pot Amsterdam!

Bij Melting Pot Amsterdam zijn we altijd op zoek naar unieke items die jouw stijl laten stralen en tegelijkertijd topkwaliteit bieden. En vandaag hebben we iets super exciting voor je: we zijn ontzettend trots om de twee nieuwste modellen zonnebrillen van het trendy merk Okkia Eyewear exclusief bij ons te introduceren! Maak kennis met de sophisticated model Miami en de elegante model Atene

Okkia Miami: Vlinder damesmodel in vier kleuren en gepolariseerde lenzen >

Nieuwe Okkia Zonnebrillen Model MIAMI Butterfly OK047

 

Perfecte Pasvorm en Stijl voor Iedereen

Wat deze nieuwe Okkia zonnebrillen zo bijzonder maakt, is niet alleen hun oogstrelende design, maar ook hun ongekende draagcomfort. Zowel model Miami als model Atene zijn verkrijgbaar in maar liefst vier prachtige kleuren, zodat er altijd een tint is die perfect bij jouw persoonlijkheid en outfit past. Maar het échte geheim zit 'm in de innovatieve buigbare veerpoten met een stalen kern. Dit betekent dat je de pootjes eenvoudig zelf kunt aanpassen, waardoor de zonnebril perfect aansluit op elk gezicht. Geen knellende slapen meer, geen afzakkende brillen – alleen puur comfort en een perfecte pasvorm die de hele dag blijft zitten.

Okkia Atene: Mask unisex model in vier kleuren en gepolariseerde lenzen >

Nieuwe Okkia zonnebrillen model ATENE Mask OK035

 

Exclusief Verkrijgbaar in Amsterdam

Ben jij klaar om jouw look een upgrade te geven met een van deze must-have zonnebrillen? De Okkia Eyewear model Miami en model Atene zijn vanaf vandaag exclusief te bestellen voor € 39.95 in de webshop en uiteraard ook te bewonderen en te kopen in onze gezellige winkel in De Pijp, Amsterdam. Kom langs, pas ze en ervaar zelf het verschil. We helpen je graag de perfecte bril te vinden die jouw persoonlijkheid onderstreept!

Zie alle Okkia zonnebrillen in de webshop >

 

Bestel je Okkia zonnebril of leesbril in de webshop of koop direct in onze winkel in De Pijp. Heb je een vraag of wil je persoonlijk advies? Stel je vraag via E-mail: [email protected], stuur een berichtje via Whatsapp, of bel +316 2138 9287 >

© Melting Pot Amsterdam

♥♥♥
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »